Bayda Ice Challenge 2021 і все-все-все

Bayda Ice Challendge 20216 лютого в Запоріжжі вже вчетверте відбудуться зимові перегони на човнах та SUP «Bayda Ice Challenge» 2021 навколо острову Байда. Тут ми зібрали всю корисну для учасників інформацію, щодо змагань, ну і натякнем на призи %)

Так а шо, де, коли і як ващє зареєструватися?

Реєструйся прямо зараз, ти ще встигнеш! Заповнюй гугл-форму і пуляй стартовий внесок (550 грн) на mono-карту (вона вказана в формі реєстрації).

Потім приходь в суботу, 6 лютого, на 9:00 до клубу «Байдарка». Отримуй стартовий пакет з номером і приємними ніштячками від «Бандана-траснформер» і «Добра казка». Пий чай з печивом та каву від нашого кавового спонсору ISLA. Готуй до старту себе і свій човник/SUP і о 10:00 будь на брифінгу.

Перегони стартують об 11:00.

По снігу від клуба Байдарка

А що за дистанція, маршрут, складність?

Дистанція — 12 км. Маршрут прокладено по Старому руслу Дніпра, в найчарівнішій його частині: біля старезних, величних і мальовничих скель острову Хортиця до малого його супутника острову Байда. Це середина шляху. Далі обпливаєте навколо острову і щодуху маслаєте назад, до Фінішу.

Складностей на маршруті досить багато:

 • Ви будете штовхатися на масс-старті та технічній ділянці з буїв з іншими холодостойкими упирями. Роздільний старт (три штуки) з розривом в 2 хвилини буде дано для SUP (1), жінок в К1 (2), та К1 чоловіків з усіма К2 (3).
 • Якщо пощастить, ДніпроГЄС скине воду і дасть трохи течії на ділянці Дурної скелі, де вам прийдеться шрябатись проти неї.
 • Ви будете плакати, бо не зможете в запалі боротьби милуватись краєвидом. Ну або завтичите та програєте.
 • Вас буде в аеродинамічній скельній трубі Старого Дніпра тріпати вітер і хватати за пальці та писок легкий морозець.
 • Після проходження фінішної технічної ділянки серед буїв ви можете за власним бажання додати собі болю і страждань плигнувши з SUP в холодну воду/перевернувшись в човні. Але не просто так, а щоб потім гарненько самоврятуватися і отримати в якості нагороди мінус 3 хвилини від часу проходження дистанції.
Старт і Фініш Bayda Ice Challenge 2021

Технічна ділянка на Старті та Фініші Bayda Ice Challenge 2021

А ми будемо самі страждати чи хтось ще зможе вболівати?

Ну звісно, всі дуже співчуваючи зможуть повболівати і фотографи пофотополювати з будиночку на воді. І всі-всі-всі охочі можуть в режимі реального часу слідкувати за атлетами он-лайн, бо на човнах будуть gps-трекери від нашого Генерального спонсору СКТ Глобус.

Заходьте на сторінку СКТ Глобус
Логін: baydarka
Пароль: baydarka

Так а Ice хоч буде?

Ну звісно! По-перше, ми з вами сами що не на є – ice-ice-baby. 😎 По-друге, прогноз погоди в п’ятницю та суботу обіцяє біля -4 °С. Цього достатньо буде, щоб крига трохи скувала берег. Але ми нашими веслами, серцями, човнами, криголамами та лопатами його гарненько розтопим %) Ну і прогноз такееее. В нього обіцянка – цяцянка. 😎

Крига біля Дурної Скелі

Скільки часу піде на проходження дистанції і коли закриється Фініш?

Перших атлетів в своїх категоріях ми чекаємо вже через 1:10 після Старту. В середньому на це витрачається біля 1:30. І сподіваємось вже ні хто не буде тєрпєть лішенія більше 2:30. Саме тоді (о 13:30) ми закриваємо Фініш і йдемо увєсілятись в сауну. %)

О! А шо, буде сауна? Ще може й призи?

А шо, тобі треба додаткова мотивація окрім веселої заруби?! Ну ладно, ладно сауна, борщ та призи будуть.

Сауна в кемпінгу «Сагайдачний» для учасників льодових змагань буде працювати з 12:00 до 16:00.

В цей же час фінішерам будуть наливати до рота гарячий, смачнющий борщик від найкращого адміністратора клубу «Байдака» Світлани Віхляєвої та шеф-кухаря Сергія Віхляєва. Тож поспішайте на Фініш з мискою та ложкою 😎.

О 14:30, після короткої гонки на Dragon SUP, буде нагородження переможців та розіграш приємних подарунків серед учасників.

Медалі переможцям «Bayda Ice Challenge 2021» підготував наш постійний технічний спонсор Андрій Митюк та компанія «Brand Hall».

Грошові, цінні та корисні для активних людей призи надає генеральний спонсор змагань СКТ «Глобус».

Сертифікати на купівлю аутдор одягу та спорядження запропонує запорізький магазин спорядження «Хамелеон».

Корисне спорядження та приємні аксесуари надає SUP-бренд №1 в світі надувних дошок Red Paddle Co та його представник в Україні Володимир Береза.

Круті аутдорні аксесуари від магазину спорядження для туризму та кемпінгу «Колекція пригод».

Йома-йо! Ви ще й перегони на Dragon SUP в цей день всуните?

Намагатимемось. А що, тобі слабо?

Буде гонка довжиною в 1 км з кількома чарівними поворотами навколо буїв. Старт о 14:00. Буде весело та смішно, казали вони %) Одягайся тепленько та приходь!

Dragon SUP на Bayda Ice Challendge 2021

А що там з протиковідним захистом?

 • Всім учасникам з порогу роздамо маски-бафки.
 • Будемо тримати дистанцію в 1,5 метри.
 • І навіть принесемо в жертву епічний масовий старт. Розділимо заїзди по категоріям і людей на старті стане десь дозволена норма в 20 відморозків 😎.
 • Спеціально не запрошуємо вболівальників, а за перегонами пропонуємо спостерігати онлайн.
 • Цілувати та обіймати фінішерів не станемо.
 • Борщик роздамо з собою в одноразові тарілки.

@baydarka.zp.ua


Інші посилання на тему Bayda Ice Challendge:

Всі результати Bayda Ice Challenge 2020
«Триває реєстрація на зимові гребні перегони Bayda Ice Challenge 2020»
Спонсоры и подарки Bayda Ice Challenge 2020
Фотоальбоми: Частина 1: Основна гонка
Частина 2: Dragon SUP та нагородження

Posted in Новости and tagged , , , .