Цієї зими перегони на каяках та SUP Bayda Ice Challenge 2019 зібрали вдвічі більше учасників ніж в минулому році.
На старт вийшли 38 каякерів та SUPерів в складі 30 екіпажей.
Місця між ними розподілились таким чином:
Результати змагань по категоріям в класі Каяк:
Залік К2 Чоловіки | |||||||
Місце | Учасники | № | Клас | Відставання від 1 місця | Фінішний час | Эскімос-бонус | Загальний час |
1 | Чабан Володимир, Мясоїд Володимир | 61 | К2 Ч | 0:00:00 | 1:15:47 | 01:15:47 | |
2 | Полібза Олександр, Малашко Сергій | 38 | К2 Ч | 0:01:26 | 1:17:13 | 01:17:13 | |
3 | Андрей Удовік, Генадій Сопко | 62 | К2 Ч | 0:31:17 | 1:47:04 | 01:47:04 | |
Залік К2 Жіночий і Змішані екіпажи | |||||||
Місце | Учасники | № | Клас | Відставання від 1 місця | Фінішний час | Эскімос-бонус | Загальний час |
1 | Свідерський Костянтин, Ольга Брилєва | 31 | K2 ЧЖ | 0:00:00 | 1:17:14 | 01:17:14 | |
2 | Олег Мелешко Анна Олексіенко | 29 | K2 ЧЖ | 0:01:24 | 1:18:38 | 01:18:38 | |
3 | Олексієнко Олег, Наталя Гайворонська | 30 | K2 ЧЖ | 0:03:05 | 1:20:19 | 01:20:19 | |
4 | Щєлочкова Анна, Маніч Олена | 44 | К2 Ж | 0:07:27 | 1:24:41 | 0:03:00 | 01:21:41 |
5 | Анна Косарева, Руслан Демидченко | 64 | K2 ЧЖ | 0:29:38 | 1:46:52 | 01:46:52 | |
Залік К1 Чоловіки і Жінка | |||||||
Місце | Учасники | № | Клас | Відставання від 1 місця | Фінішний час | Эскімос-бонус | Загальний час |
1 | Ліпара Роман | 33 | К1 Ч | 0:00:00 | 1:14:09 | 0:03:00 | 01:11:09 |
2 | Лозовий Сергiй | 49 | К1 Ч | 0:02:08 | 1:16:17 | 0:03:00 | 01:13:17 |
3 | Сергій Сабадаш | 37 | К1 Ч | 0:12:13 | 1:26:22 | 0:03:00 | 01:23:22 |
4 | Олексій Реус | 39 | К1 Ч | 0:10:26 | 1:24:35 | 01:24:35 | |
5 | Деніс Якимчук | 46 | К1 Ч | 0:15:13 | 1:29:22 | 01:29:22 | |
6 | Олег Нікітін | 48 | К1 Ч | 0:16:10 | 1:30:19 | 01:30:19 | |
7 | Горовий Демид | 77 | К1 Ч | 0:18:04 | 1:32:13 | 01:32:13 | |
8 | Дмитро Шумильський | 42 | К1 Ч | 0:18:53 | 1:33:02 | 01:33:02 | |
9 | Бережний Антон | 47 | К1 Ч | 0:19:00 | 1:33:09 | 01:33:09 | |
10 | Олефіренко Олександра | 36 | К1 Ж | 0:25:30 | 1:39:39 | 0:03:00 | 01:36:39 |
11 | Антон Сімоненко | 43 | К1 Ч | 0:26:44 | 1:40:53 | 01:40:53 |
Результати змагань по категоріями в класі SUP:
Залік чоловіки (SUP, 12 км) | |||||||
Місце | Учасники | № | Клас | Відставання від 1 місця | Фінішний час | Эскімос-бонус | Загальний час |
1 | Сіденко Олексій | 45 | SUP Ч | 0:00:00 | 1:14:14 | 0:03:00 | 01:11:14 |
2 | Караваєв Юрій | 40 | SUP Ч | 0:08:37 | 1:22:51 | 0:03:00 | 01:19:51 |
3 | Сергій Хвостенко | 34 | SUP Ч | 0:17:01 | 1:31:15 | 0:03:00 | 01:28:15 |
4 | Кирилаш Олександр | 32 | SUP Ч | 0:19:10 | 1:33:24 | 0:03:00 | 01:30:24 |
5 | Єгор Тараско | 41 | SUP Ч | 0:21:40 | 1:35:54 | 0:03:00 | 01:32:54 |
6 | Вадим Грицаченко | 57 | SUP Ч | 0:30:48 | 1:45:02 | 0:03:00 | 01:42:02 |
7 | Райдер Іван | 50 | SUP Ч | 0:41:52 | 1:56:06 | 0:03:00 | 01:53:06 |
Залік жінки (SUP, 6 км) | |||||||
Місце | Учасники | № | Клас | Відставання від 1 місця | Фінішний час | Эскімос-бонус | Загальний час |
1 | Критіна Дар’я | 60 | SUP Ж | 0:00:00 | 0:47:07 | 0:03:00 | 00:44:07 |
2 | Вишневецька Поліна | 35 | SUP Ж | 0:02:37 | 0:49:44 | 0:03:00 | 00:46:44 |
3 | Саєнко Наталія | 59 | SUP Ж | 0:11:22 | 0:58:29 | 0:03:00 | 00:55:29 |
4 | Савченко Галина | 58 | SUP Ж | 0:15:23 | 1:02:30 | 0:03:00 | 00:59:30 |
Загальні заліки в класах SUP та каяк на довгій дистанції:
Загальний залік Каяк та SUP (12 км) | |||||||
Місце | Учасники | № | Клас | Відставання від 1 місця | Фінішний час | Эскімос-бонус | Загальний час |
1 | Ліпара Роман | 33 | К1 Ч | 0:00:00 | 1:14:09 | 0:03:00 | 01:11:09 |
2 | Сіденко Олексій | 45 | SUP Ч | 0:00:05 | 1:14:14 | 0:03:00 | 01:11:14 |
3 | Лозовий Сергiй | 49 | К1 Ч | 0:02:08 | 1:16:17 | 0:03:00 | 01:13:17 |
4 | Чабан Володимир, Мясоїд Володимир | 61 | К2 Ч | 0:01:38 | 1:15:47 | 01:15:47 | |
5 | Полібза Олександр, Малашко Сергій | 38 | К2 Ч | 0:03:04 | 1:17:13 | 01:17:13 | |
6 | Свідерський Костянтин, Ольга Брилєва | 31 | K2 ЧЖ | 0:03:05 | 1:17:14 | 01:17:14 | |
7 | Олег Мелешко Анна Олексіенко | 29 | K2 ЧЖ | 0:04:29 | 1:18:38 | 01:18:38 | |
8 | Караваєв Юрій | 40 | SUP Ч | 0:08:42 | 1:22:51 | 0:03:00 | 01:19:51 |
9 | Олексієнко Олег, Наталя Гайворонська | 30 | K2 ЧЖ | 0:06:10 | 1:20:19 | 01:20:19 | |
10 | Щєлочкова Анна, Маніч Олена | 44 | К2 Ж | 0:10:32 | 1:24:41 | 0:03:00 | 01:21:41 |
11 | Сергій Сабадаш | 37 | К1 Ч | 0:12:13 | 1:26:22 | 0:03:00 | 01:23:22 |
12 | Олексій Реус | 39 | К1 Ч | 0:10:26 | 1:24:35 | 01:24:35 | |
13 | Сергій Хвостенко | 34 | SUP Ч | 0:17:06 | 1:31:15 | 0:03:00 | 01:28:15 |
14 | Деніс Якимчук | 46 | К1 Ч | 0:15:13 | 1:29:22 | 01:29:22 | |
15 | Олег Нікітін | 48 | К1 Ч | 0:16:10 | 1:30:19 | 01:30:19 | |
16 | Кирилаш Олександр | 32 | SUP Ч | 0:19:15 | 1:33:24 | 0:03:00 | 01:30:24 |
17 | Горовий Демид | 77 | К1 Ч | 0:18:04 | 1:32:13 | 01:32:13 | |
18 | Єгор Тараско | 41 | SUP Ч | 0:21:45 | 1:35:54 | 0:03:00 | 01:32:54 |
19 | Дмитро Шумильський | 42 | К1 Ч | 0:18:53 | 1:33:02 | 01:33:02 | |
20 | Бережний Антон | 47 | К1 Ч | 0:19:00 | 1:33:09 | 01:33:09 | |
21 | Олефіренко Олександра | 36 | К1 Ж | 0:25:30 | 1:39:39 | 0:03:00 | 01:36:39 |
22 | Антон Сімоненко | 43 | К1 Ч | 0:26:44 | 1:40:53 | 01:40:53 | |
23 | Вадим Грицаченко | 57 | SUP Ч | 0:30:53 | 1:45:02 | 0:03:00 | 01:42:02 |
24 | Анна Косарева, Руслан Демидченко | 64 | K2 ЧЖ | 0:32:43 | 1:46:52 | 01:46:52 | |
25 | Андрей Удовік, Генадій Сопко | 62 | К2 Ч | 0:32:55 | 1:47:04 | 01:47:04 | |
26 | Райдер Іван | 50 | SUP Ч | 0:41:57 | 1:56:06 | 0:03:00 | 01:53:06 |
Дякуємо вам, друзі, за те що в нас вийшла дуже крута і драйвова подія!
Чекаємо вас на весінніх змаганнях «Байда Раллі 2019», які відбудуться вже 25-26 травня.
Всі фото зі змагань можна переглянути на сторінці заходу в Фейсбуці.
Фото: Віталія Фролова
© baydarka.zp.ua