Світлана Віхляєва

Світлана ВіхляєваАдміністратор та інструктор клубу Байдарка

Мій туризм почався з першого курсу інституту, коли я познайомилась з відірваною компанією і мене почали вчити “поганому”: скаладати рюкзак, ставити намет, іти в гори пішки. І ми на 4-5 літніх тижнів тікали у найменш людні місця.

А 2016 року я відвідала екскурсію до острова Байда з Сергієм Хвостенко (де мне покусали каякери) і з того моменту я весь вільний час проводила у клубі: прогулянки та тренування, участь у змаганнях і пригодах. Наступного літа вже жила у наметі і розповідала новачкам, як тримати весло у руках і що з цим всім робити.

За цей час трошки встигла позмагатись у “Байда-раллі”, “100 км по Південному Бугу”, “Сама-рейс”, “Water4all” (1 місце категорія аматори серед дівчат, 3 місце SUP серед хлопців).

Світлана Віхляєва на змаганнях Water4All

Першою поїздкою з човнами по річкам Європи та на Середземне морько стала подорож по Хорватії, Чорногорії та Боснії і Герцеговині.

Світлана на Адріатичному морі

А найемоційніша поїздка відбулася влітку 2019 року по бурхливим річкам Норвегії. Наш лідер Сергій Хвостенко взяв мене під свою опіку у тандем каяк, чим убезпечив клуб від втрати адміна.

Серед великих мрій: відвідати всі континенти із своєю SUP дошкою. А найближча — закаячити поруч із морськими котиками біля Лофотенських островів Норвегії.

Світлана Віхляєва і її улюблений САП

Контакти:

Facebook: Svitlana Vikhlyayeva
Instagram: svitla.panna

Posted in Команда клубу Байдарка and tagged .