Моя ультра Каховська 100-ка. Веслувальний марафон

Змагання на байдарках Каховська 100ка

До зимових змагань на байдарках та SUP «Bayda Ice Challenge» залишилось всього нічого. А ми пропонуємо вам посмакувати емоцій учасника Сергія Хвостенко з нашого останнього ультрамарафону з веслування «Каховська 100ка», якій відбувся в грудні 2019 року.

Коли я прокинувся о 4 ранку від будильника, настрій був такий, що нуйогонафіг. Навіщо в суботній ранок у грудні виходити і маслати, як навіжений цілий день і трішечки ніч? Але не все так однозначно)

Думка пройтись 100 км взимку виникла в минулому році. Тоді ми дружньо зібрались і змогли пройти тільки 50. Та було душевно завдяки чудовій компанії і командному духу авантюризму.

Ідея змагань – перемогти себе, свої обмеження та дійти до фінішу. Це справжня екстремальна гонка, де важлива кожна деталь підготовки: спорядження, фізична підготовка і настрій. Складні погодні умови, холодна вода, велика відстань. На цей рік зробили дві дистанції 50 км для крутих веслувальників і 100 км для тих, кому за сорок два по п`ятдесят вже замало.

На суботу дув сильний вітер з півдня і ми вирішили, що для «полтінніка» краще стартувати у Вищетарасовці, а фінішувати у затишному кемпінгу «Сагайдачний» А от на соточці прийшлось долати першу половину проти вітру.

Змагання Каховька100ка

Для мене перші 50 км були важкими. Зустрічний вітер забирав багато сил і іноді здавалось що зусилля на рух вперед марні. Та в зворотньому напрямку йти було справжнім задоволенням, хоч і вітер трохи вщух. Човник легко летів по воді і веслувати стало справжньою насолодою. Нагуляв 13год.16хв., та час не важливий, бо іншим разом будуть інший вітер, температура, течія. Найкраще те, що я наче поринув у якусь дивну медитацію польоту у майже повній темряві. Неперевершене відчуття. Спробуйте якось).

Захід на Каховському водосховищі

Дякую Олег Мелешко за тренування, вони не пройшли з користю. Я ще більше насолоджуюсь веслуванням, тому що ти навчив робити це легко.

Величезне дякую Єгору Тараско, за підтримку всього двіжу, координацію, роботу рятувальника та офроудера, круті фоточки.

Дякую Система Контролю Транспорту «Глобус», gps/gprs/web за підтримку змагань. Завдячуючи вашим трекерам рятівники могли відслідковувати переміщення та надати допомогу учасникам, а друзі та родичи вболівати, сидячи в теплі за кілометри від перегонів.

Дякую Кемпінг «Сагайдачний» за затишний притулок і сауну.

Всім учасникам, які збирались прийти, і хто вийшов на старт і хто фінішував. Серед вас не було завзятих спортсменів, але ви подолали себе і це найголовніше. Ви показали, що все можливо, отримали купу емоцій, досвід та задоволення.

Учасникі на старті змагання Каховської 100

Єдиний учасник на дошці SUP, спокійна та чарівна Анастасія Синякова, ти дуже крута.

На SUP в Каховському водосховищі

Дякую всім помічникам і вболівальникам на фініші. Дуже приємно, коли ти повертаєшся втомлений та замерзлий після 13 год веслування, а тебе чекають справжні друзі і борщ) Оля Брильова — борщ був самий смачний!

Моїй коханій Олені Янковській за підтримку на дистанції, втілення ідеї та допомогу в організації.

Класні медалі від МС ПРИНТ, MS PRINT.

До зустрічі на воді і приходьте в клуб Baydarka.zp.ua веслувати!

Змагання на байдарках Каховська 100ка. Сергій Хвостенко

Результати змагання на байдарках Каховська 100 можна побачити на гугл-диску.

Фото змагань в альбомі «Каховська 100ка 2019»

Автор звіту: Сергій Хвостенко
Автор фото: Єгор Тараско


Посилання по темі змагання на байдарках Каховська 100:

Звіт Наталії Вовченко  «Майн камф»
Фотоальбом «Змагання Каховська 100 2019» в Фейсбуці
Звіт Янковської Олени «Гонка не для всех или Про то, как я отдавала долги»
Звіт Олега Калюжного «То что было в Запорожье…»
Офіційні результати ультрамарафону «Каховська 100ка 2018

Posted in Отчеты and tagged , .