Школа каякінгу в Запоріжжі

Хочете зняти напругу після робочих буднів, підвищити м’язовий тонус і дізнатися щось новеньке і цікавеньке про рослинний і тваринний світ придніпровських берегів, а також про себе коханого? Школа каякінгу в Запоріжжі чекає вас! Ми допоможемо Вам пірнути у світ природи і зарядитись енергією води.

Школа каякінгу в Запоріжжі

На тренуваннях Школи каякінгу Ви можете собі на втіху поплавати на байдарці вздовж мальовничих берегів Дніпра. З нами Ви можете прогулятися на байдарках по екскурсійним маршрутам в справжніх плавневих джунглях або по просторах Дніпра.

Якщо ж Ви бажаєте зняти стрес після праці, підвищити м’язовий тонус, стати сильніше, але не хочете пихкати в задушливому спортзалі, то Ваш вибір – тренування на каяках в Запоріжжі. Вже через пару місяців регулярних тренувань ви будете в прекрасній фізичній формі, у вас з’явиться дивовижна гнучкість і легкість, а також відмінний, райдужний настрій. Тренування на воді і свіжому повітрі, в красивих місцях заряджають позитивною енергією кожного, навіть після самого виснажливого робочого дня.

Активні тренування в літню пору проводяться на Дніпрі, біля кемпінгу “Сагайдачний” і Дурної скелі.

Тренувальні внески:

Одне тренування (1,5 години) – 120 грн

Абонемент (12 занять в місяць) – 960 грн

Пропущені тренування на наступний місяць не переносяться.

Заняття проводяться в будні дні з 18:00 до 19:30.

У програмі занять:

  • основи управління каяком та SUP;
  • ескімоський переворот;
  • основи родео;
  • екстремальний сплав.

Просимо попередньо зателефонувати і заявити про своє бажання прийти.
Якщо вам не підходить час спільних тренувань, телефонуйте нам – ми знайдемо індивідуальне рішення!

Також Школа каякінгу в Запоріжжі здійснює навчальні каяк-виїзди на бурхливу воду і організовує каяк тури за кордоном. Про них ми додатково повідомляємо в календарі заходів в Фейсбуці і в новинах.

У зимовий час тренування Школи каякінгу проводяться в басейні “Салют” на Кічкасі.

Тренувальний внесок:

Одне тренування (1,5 години) – 120 грн

Абонемент (4 заняття на місяць) – 450 грн

Заняття проводяться по четвергах з 21:40 до 23:50 і в неділю з 19:00 до 21:00 (з урахуванням всіх басейнових процедур).

Теплий басейн з прозорою водою – це найкраще місце для освоєння ескімоського перевороту, та й усіх основних елементів управління каяком.

Починати займатися каякінгом, та й взагалі, активним туризмом ніколи не пізно в будь-якому віці, на різному рівні фізичної підготовки і, тим більше, при її відсутності. Каякінгом займатися корисно будь-кому. Чим раніше Ви почнете, тим раніше отримаєте результат. Життя не нескінчене, цінуєте час зараз, не відкладаючи найважливіше на потім. А найважливіше – це здоров’я і задоволення. Отримайте це зараз!


Статті на цю тему: “Женщина с веслом”