Цього року змагання зібрали 64 екіпажи учасників по усіх дисциплінах. Були серйозні заруби на трасі і, безпосередньо, на фініші.
А місця атлети між собою розподілили ось так:

 Результати перегонів на SUP по категоріям:

 

Залік SUP Ч (чоловіки)
Місце Учасники Клас Буї 1,2,3 Буй 4 Буй 5 Буй 6 Траверс Буй 7 Буй 8 Байда Буй 9 Буй 7 Буй 6 Коло в камінні Буй 5 Буй 4 Буи 1,2,3 Ескімос Відставання від 1 місця  Фінішний час Сума штрафів Загальний час
1 Сіденко Олексій 17 SUP Ч                     0:05:00         0:00:00 1:33:05 0:05:00 1:38:05
2 Караваєв Юрій 10 SUP Ч                     0:05:00         0:00:16 1:33:21 0:05:00 1:38:21
3 Замана Єгор 11 SUP Ч                     0:05:00         0:04:04 1:37:09 0:05:00 1:42:09
4 Олександр Михайлов 41 SUP Ч                     0:05:00         0:05:08 1:38:13 0:05:00 1:43:13
5 Хвостенко Сергій 77 SUP+К2 ЧЖ                     0:05:00         0:05:48 1:38:53 0:05:00 1:43:53
6 Кирилаш Олександр 18 SUP+К2 ЧЖ                               0:13:59 1:47:04 0:00:00 1:47:04
7 Толмачьов Олександр 1 SUP Ч                     0:05:00         0:10:41 1:43:46 0:05:00 1:48:46
8 Сергій Пивко 28 SUP Ч                     0:05:00         0:16:13 1:49:18 0:05:00 1:54:18
9 Вячеслав Поночовний 29 SUP Ч                               0:25:19 1:58:24 0:00:00 1:58:24
10 Вячеслав Макаров 50 SUP Ч                     0:05:00 0:05:00         дискв-ція 0:10:00 дискв-ція
Залік Короткої гонки SUP Ч (чоловіки)
Місце Учасники Клас Буї 1,2,3 Буй 4 Буй 5 Буй 6 Траверс Буй 7 Буй 8 Буй-розвороту Буй 9 Буй 7 Буй 6 Коло в камінні Буй 5 Буй 4 Буи 1,2,3 Ескімос Відставання від 1 місця Фінішний час Сума штрафів Загальний час
1 Єфімов Дмитро 49 SUP Ч                               0:00:00 1:02:29 0:00:00 1:02:29
2 Сабадаш Сергій 39 SUP+К2 ЧЖ                               0:02:10 1:04:39 0:00:00 1:04:39
3 Єрохин Роман 3 SUP+К1 Ч                               0:06:36 1:09:05 0:00:00 1:09:05
4 Олексій Зибєнський 64 SUP Ч                               0:07:28 1:09:57 0:00:00 1:09:57
5 Єгор Тараско 21 SUP Ч                               0:07:33 1:10:02 0:00:00 1:10:02
6 Нирка Ярослав 23 SUP+К2 ЧЖ                               0:10:21 1:12:50 0:00:00 1:12:50
7 Маринович Олександр 13 SUP+К1 Ч                               0:12:29 1:14:58 0:00:00 1:14:58
8 Ігор Трунов 35 SUP Ч                   0:05:00 0:05:00         0:04:32 1:07:01 0:10:00 1:17:01
9 Артур Свиридюк 36 SUP Ч                               0:20:19 1:22:48 0:00:00 1:22:48
10 Антон Чернецький 9 SUP+К1 Ч                   0:05:00           0:20:32 1:23:01 0:05:00 1:28:01
11 Євгеній Локтєв 20 SUP Ч                   0:05:00 0:05:00 0:05:00       0:32:25 1:34:54 0:15:00 1:49:54
Залік Короткої гонки SUP Ж (жінки)
Місце Учасники Клас Буї 1,2,3 Буй 4 Буй 5 Буй 6 Траверс Буй 7 Буй 8 Буй-розвороту Буй 9 Буй 7 Буй 6 Коло в камінні Буй 5 Буй 4 Буи 1,2,3 Ескімос Відставання від 1 місця Фінішний час Сума штрафів Загальний час
1 Вишневецька Поліна 15 SUP Ж                               0:09:59 1:12:28 0:00:00 1:12:28
2 Янковська Олена 34 SUP+К1 Ж                               0:11:53 1:14:22 0:00:00 1:14:22
3 Новикова Анастасія 44 SUP Ж                               0:12:38 1:15:07 0:00:00 1:15:07
4 Анастасія Сінякова 38 SUP Ж                               0:15:24 1:17:53 0:00:00 1:17:53
5 Дар`я Критіна 6 SUP Ж                     0:05:00         0:13:37 1:16:06 0:05:00 1:21:06
6 Біченкова Софья 46 SUP Ж                               0:22:43 1:25:12 0:00:00 1:25:12
7 Анна Щєлочкова 22 SUP+К1 Ж                               0:26:21 1:28:50 0:00:00 1:28:50
8 Мирослава Ткаченко 31 К1 Ж                               0:29:28 1:31:57 0:00:00 1:31:57
9 Маніч Олена 33 SUP+К1 Ж                   0:05:00           0:24:49 1:27:18 0:05:00 1:32:18
10 Забурунова Олена 45 SUP Ж                     0:05:00         0:25:22 1:27:51 0:05:00 1:32:51
11 Савченко Антоніна 26 SUP+К2 ЧЖ                   0:05:00           0:28:02 1:30:31 0:05:00 1:35:31
12 Анастасія Сова 47 SUP Ж                   0:05:00             дискв-ція 0:05:00 дискв-ція

 2 1

 

Результати перегонів на одно- та двомісних каяках по категоріям:

 

Залік К2ЧЖ і К2Ж (змішані і жіночі екіпажи)
Місце Учасники Клас Буї 1,2,3 Буй 4 Буй 5 Буй 6 Траверс Буй 7 Буй 8 Байда Буй 9 Буй 7 Буй 6 Коло в камінні Буй 5 Буй 4 Буи 1,2,3 Ескімос Відставання від 1 місця Фінішний час Сума штрафів Загальний час
1 Янковська Олена, Сергій Хвостенко 34 SUP+K2 ЧЖ                               0:00:00 1:25:04 0:00:00 1:25:04
2 Мєлєшко Олег, Брильова Ольга 43 K2 ЧЖ                               0:02:02 1:27:06 0:00:00 1:27:06
3 Кирилаш Олександр, Віхляєва Світлана 18 SUP+K2 ЧЖ                               0:02:19 1:27:23 0:00:00 1:27:23
4 Лопатенко Ірина і Дмитро 37 K2 ЧЖ                               0:06:00 1:31:04 0:00:00 1:31:04
5 Олексієнко Олег, Наталья Гайворонська 32 K2 ЧЖ                               0:06:16 1:31:20 0:00:00 1:31:20
6 Вишневецька Поліна, Д'яченко Антон 15 SUP+K2 ЧЖ                               0:11:20 1:36:24 0:00:00 1:36:24
7 Сабадаш Сергій, Новикова Анастасія 39 SUP+K2 ЧЖ                               0:13:10 1:38:14 0:00:00 1:38:14
8 Валерія Діанова, Ольга Бондаренко 24 K2 Ж                               0:14:41 1:39:45 0:00:00 1:39:45
9 Нирка Ярослав, Савченко Антоніна 23 SUP+K2 ЧЖ                               0:16:02 1:41:06 0:00:00 1:41:06
10 Микита Гайворонський, Тетяна 40 K2 ЧЖ                               0:44:21 2:09:25 0:00:00 2:09:25
Залік К2Ч (чоловічі екіпажи)
Місце Учасники Клас Буї 1,2,3 Буй 4 Буй 5 Буй 6 Траверс Буй 7 Буй 8 Байда Буй 9 Буй 7 Буй 6 Коло в камінні Буй 5 Буй 4 Буи 1,2,3 Ескімос Відставання від 1 місця Фінішний час Сума штрафів Загальний час
1 Дзюба Олександр, Ромащук Руслан 16 K2Ч                               0:00:00 1:19:21 0:00:00 1:19:21
2 Полібза Олександр, Малашко Сергій 25 K2Ч                               0:09:17 1:28:38 0:00:00 1:28:38
3 Олег Забєлін, Сергій 62 K2Ч                     0:05:00         0:30:32 1:49:53 0:05:00 1:54:53
4 Боркун Сергій і Єгор 42 K2Ч                               0:53:30 2:12:51 0:00:00 2:12:51
5 Сергій Солодкий, Максим Бондаренко 58 K2Ч             дискв-ція                   дискв-ція 0:00:00 дискв-ція
Залік К1Ч (чоловіки)
Місце Учасники Клас Буї 1,2,3 Буй 4 Буй 5 Буй 6 Траверс Буй 7 Буй 8 Байда Буй 9 Буй 7 Буй 6 Коло в камінні Буй 5 Буй 4 Буи 1,2,3 Ескімос Відставання від 1 місця Фінішний час Сума штрафів Загальний час
1 Максим Коваленко 8 К1 Ч                               0:00:00 1:19:35 0:00:00 1:19:35
2 Кобзарєв Олексій 19 К1 Ч                               0:06:35 1:26:10 0:00:00 1:26:10
3 Максим Овдієнко 30 К1 Ч                               0:12:39 1:32:14 0:00:00 1:32:14
4 Єрохин Роман 3 SUP+К1 Ч                               0:13:17 1:32:52 0:00:00 1:32:52
5 Мясоїд Володимир 57 К1 Ч                               0:13:40 1:33:15 0:00:00 1:33:15
6 Антон Чернецький 9 К1 Ч                               0:18:57 1:38:32 0:00:00 1:38:32
7 Рябуха Олександр 60 К1 Ч                               0:19:47 1:39:22 0:00:00 1:39:22
8 Білик Олександр 12 К1 Ч                               0:22:18 1:41:53 0:00:00 1:41:53
9 Євгеній Бойко 61 К1 Ч                               0:22:38 1:42:13 0:00:00 1:42:13
10 Маринович Олександр 13 К1 Ч                               0:26:30 1:46:05 0:00:00 1:46:05
11 Білоусов Олександр 59 К1 Ч                             0:05:00 0:23:56 1:43:31 0:05:00 1:48:31
12 Малтиз Максим 14 К1 Ч                               0:33:01 1:52:36 0:00:00 1:52:36
13 Блажиэвський Олег 5 К1 Ч                               0:35:00 1:54:35 0:00:00 1:54:35
14 Зінченко Євгеній 48 К1 Ч                     0:05:00 0:05:00 0:05:00 0:05:00   0:44:13 2:03:48 0:20:00 2:23:48
Залік К1Ж (жінки)
Місце Учасники Клас Буї 1,2,3 Буй 4 Буй 5 Буй 6 Траверс Буй 7 Буй 8 Байда Буй 9 Буй 7 Буй 6 Коло в камінні Буй 5 Буй 4 Буи 1,2,3 Ескімос Відставання від 1 місця Фінішний час Сума штрафів Загальний час
1 Анна Щєлочкова 22 К1 Ж                               0:00:00 1:45:22 0:00:00 1:45:22
2 Маніч Олена 33 К1 Ж                               0:18:59 2:04:21 0:00:00 2:04:21

2 3

 

Загальні заліки в класах SUP так каяк:

 

Загальний залік (SUP, 13 км)
Місце Учасники Клас Буї 1,2,3 Буй 4 Буй 5 Буй 6 Траверс Буй 7 Буй 8 Байда Буй 9 Буй 7 Буй 6 Коло в камінні Буй 5 Буй 4 Буи 1,2,3 Ескімос Відставання від 1 місця Фінішний час Сума штрафів Загальний час  
1 Сіденко Олексій 17 SUP Ч                     0:05:00         0:00:00 1:33:05 0:05:00 1:38:05  
2 Караваєв Юрій 10 SUP Ч                     0:05:00         0:00:16 1:33:21 0:05:00 1:38:21  
3 Замана Єгор 11 SUP Ч                     0:05:00         0:04:04 1:37:09 0:05:00 1:42:09  
4 Олександр Михайлов 41 SUP Ч                     0:05:00         0:05:08 1:38:13 0:05:00 1:43:13  
5 Хвостенко Сергій 77 SUP+К2 ЧЖ                     0:05:00         0:05:48 1:38:53 0:05:00 1:43:53  
6 Кирилаш Олександр 18 SUP+К2 ЧЖ                               0:13:59 1:47:04 0:00:00 1:47:04  
7 Толмачєв Олександр 1 SUP Ч                     0:05:00         0:10:41 1:43:46 0:05:00 1:48:46  
8 Сергій Пивко 28 SUP Ч                     0:05:00         0:16:13 1:49:18 0:05:00 1:54:18  
9 Вячеслав Поночовний 29 SUP Ч                               0:25:19 1:58:24 0:00:00 1:58:24  
10 Вячеслав Макаров 50 SUP Ч                     0:05:00 0:05:00         дискв-ція 0:10:00 дискв-ція  
Загальний залік Короткої гонки (SUP, 6 км)
Місце Учасники Клас Буї 1,2,3 Буй 4 Буй 5 Буй 6 Траверс Буй 7 Буй 8 Буй-розвороту Буй 9 Буй 7 Буй 6 Коло в камінні Буй 5 Буй 4 Буи 1,2,3 Ескімос Відставання від 1 місця Фінішний час Сума штрафів Загальний час  
1 Єфімов Дмитро 49 SUP Ч                               0:00:00 1:02:29 0:00:00 1:02:29  
2 Сабадаш Сергій 39 SUP+К2 ЧЖ                               0:02:10 1:04:39 0:00:00 1:04:39  
3 Єрохин Роман 3 SUP+К1 Ч                               0:06:36 1:09:05 0:00:00 1:09:05  
4 Олексій Зибенський 64 SUP Ч                               0:07:28 1:09:57 0:00:00 1:09:57  
5 Єгор Тараско 21 SUP Ч                               0:07:33 1:10:02 0:00:00 1:10:02  
6 Вишневецька Поліна 15 SUP Ж                               0:09:59 1:12:28 0:00:00 1:12:28  
7 Нирка Ярослав 23 SUP+К2 ЧЖ                               0:10:21 1:12:50 0:00:00 1:12:50  
8 Янковська Олена 34 SUP+К1 Ж                               0:11:53 1:14:22 0:00:00 1:14:22  
9 Маринович Олександр 13 SUP+К1 Ч                               0:12:29 1:14:58 0:00:00 1:14:58  
10 Новікова Анастасія 44 SUP Ж                               0:12:38 1:15:07 0:00:00 1:15:07  
13 Ігор Трунов 35 SUP Ч                   0:05:00 0:05:00         0:04:32 1:07:01 0:10:00 1:17:01  
11 Анастасія Сінякова 38 SUP Ж                               0:15:24 1:17:53 0:00:00 1:17:53  
12 Дар`я Критіна 6 SUP Ж                     0:05:00         0:13:37 1:16:06 0:05:00 1:21:06  
14 Артур Свиридюк 36 SUP Ч                               0:20:19 1:22:48 0:00:00 1:22:48  
15 Біченкова Софья 46 SUP Ж                               0:22:43 1:25:12 0:00:00 1:25:12  
16 Антон Чернецький 9 SUP+К1 Ч                   0:05:00           0:20:32 1:23:01 0:05:00 1:28:01  
17 Анна Щєлочкова 22 SUP+К1 Ж                               0:26:21 1:28:50 0:00:00 1:28:50  
18 Мирослава Ткаченко 31 К1 Ж                               0:29:28 1:31:57 0:00:00 1:31:57  
19 Маніч Олена 33 SUP+К1 Ж                   0:05:00           0:24:49 1:27:18 0:05:00 1:32:18  
20 Забурунова Олена 45 SUP Ж                     0:05:00         0:25:22 1:27:51 0:05:00 1:32:51  
21 Савченко Антоніна 26 SUP+К2 ЧЖ                   0:05:00           0:28:02 1:30:31 0:05:00 1:35:31  
22 Євгеній Локтєв 20 SUP Ч                   0:05:00 0:05:00 0:05:00       0:32:25 1:34:54 0:15:00 1:49:54  
23 Анастасія Сова 47 SUP Ж                   0:05:00             дискв-ція 0:05:00 дискв-ція  
Загальний залік (Каяк, 13 км)
Місце Учасники Клас Буї 1,2,3 Буй 4 Буй 5 Буй 6 Траверс Буй 7 Буй 8 Байда Буй 9 Буй 7 Буй 6 Коло в камінні Буй 5 Буй 4 Буи 1,2,3 Ескімос Відставання від 1 місця Фінішний час Сума штрафів Загальний час  
1 Дзюба Олександр, Ромащук Руслан 16 K2Ч                               0:00:00 1:19:21 0:00:00 1:19:21  
2 Максим Коваленко 8 К1 Ч                               0:00:14 1:19:35 0:00:00 1:19:35  
3 Янковська Олена, Сергій Хвостенко 34 SUP+K2 ЧЖ                               0:05:43 1:25:04 0:00:00 1:25:04  
4 Кобзарєв Олексій 19 К1 Ч                               0:06:49 1:26:10 0:00:00 1:26:10  
5 Мєлєшко Олег, Брильова Ольга 43 K2 ЧЖ                               0:07:45 1:27:06 0:00:00 1:27:06  
6 Кирилаш Олександр, Віхляєва Світлана 18 SUP+K2 ЧЖ                               0:08:02 1:27:23 0:00:00 1:27:23  
7 Полібза Олександр, Малашко Сергій 25 K2Ч                               0:09:17 1:28:38 0:00:00 1:28:38  
8 Лопатенко Ірина і Дмитро 37 K2 ЧЖ                               0:11:43 1:31:04 0:00:00 1:31:04  
9 Олексієнко Олег, Наталья Гайворонська 32 K2 ЧЖ                               0:11:59 1:31:20 0:00:00 1:31:20  
10 Максим Овдієнко 30 К1 Ч                               0:12:53 1:32:14 0:00:00 1:32:14  
11 Єрохин Роман 3 SUP+К1 Ч                               0:13:31 1:32:52 0:00:00 1:32:52  
12 Мясоїд Володимир 57 К1 Ч                               0:13:54 1:33:15 0:00:00 1:33:15  
13 Вишневецька Поліна, Д'яченко Антон 15 SUP+K2 ЧЖ                               0:17:03 1:36:24 0:00:00 1:36:24  
14 Сабадаш Сергій, Новікова Анастасія 39 SUP+K2 ЧЖ                               0:18:53 1:38:14 0:00:00 1:38:14  
15 Антон Чернецький 9 К1 Ч                               0:19:11 1:38:32 0:00:00 1:38:32  
16 Рябуха Олександр 60 К1 Ч                               0:20:01 1:39:22 0:00:00 1:39:22  
17 Валерія Діанова, Ольга Бондаренко 24 K2 Ж                               0:20:24 1:39:45 0:00:00 1:39:45  
18 Нирка Ярослав, Савченко Антоніна 23 SUP+K2 ЧЖ                               0:21:45 1:41:06 0:00:00 1:41:06  
19 Білик Олександр 12 К1 Ч                               0:22:32 1:41:53 0:00:00 1:41:53  
20 Євгеній Бойко 61 К1 Ч                               0:22:52 1:42:13 0:00:00 1:42:13  
21 Анна Щєлочкова 22 К1 Ж                               0:26:01 1:45:22 0:00:00 1:45:22  
22 Маринович Олександр 13 К1 Ч                               0:26:44 1:46:05 0:00:00 1:46:05  
23 Білоусов Олександр 59 К1 Ч                             0:05:00 0:24:10 1:43:31 0:05:00 1:48:31  
24 Малтиз Максим 14 К1 Ч                               0:33:15 1:52:36 0:00:00 1:52:36  
25 Блажиэвський Олег 5 К1 Ч                               0:35:14 1:54:35 0:00:00 1:54:35  
26 Олег Забєлін, Сергій 62 K2Ч                     0:05:00         0:30:32 1:49:53 0:05:00 1:54:53  
27 Маніч Олена 33 К1 Ж                               0:45:00 2:04:21 0:00:00 2:04:21  
28 Микита Гайворонський, Тетяна 40 K2 ЧЖ                               0:50:04 2:09:25 0:00:00 2:09:25  
29 Боркун Сергій і Єгор 42 K2Ч                               0:53:30 2:12:51 0:00:00 2:12:51  
30 Зінченко Євгеній 48 К1 Ч                     0:05:00 0:05:00 0:05:00 0:05:00   0:44:27 2:03:48 0:20:00 2:23:48  
31 Сергій Солодкий, Максим Бондаренко 58 K2Ч             дискв-ція                   дискв-ція 0:00:00 дискв-ція  

 

А після змагань був турнір з SUP-Polo. Але це вже інша історія.
Всі охочі можуть долучитись до цієї гри також 30 травня та 1 червня о 18:00 в клубі "Байдарка"!

2 2

 

Всі фото зі змагань можна переглянути на сторінці заходу в Фейсбуці.

Фото: Олексій Толмачєв
© baydarka.zp.ua


Calendar

June 2018
S M T W T F S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30